Mistrovství ČR o nejzdatnější mládež

Čtvrtek 21.04.2016

Ve čtvrtek 21. 4. 2016 se v Brně uskutečnilo Mistrovství České republiky o nejzdatnější mládež a střední školu 2016. Finále se zúčastnilo 6 nejlepších týmů, mezi kterými nechybělo ani družstvo Obchodní akademie. Každou školu reprezentovali 4 dívky a 4 chlapci a utkali se v sedmi disciplínách (trojskok, hod medicinbalem, leh-sed, bench press, šplh, běh 60 m, běh 2000 m, plavání).  Naši studenti si vedli skvěle. Jan Uher vyhrál běh na dva kilometry, Anna Pucholtová hod medicinbalem a Jaroslav Dvořák vynikl v trojskoku.
Celkově naše škola obsadila nádherné 3. místo a odvezli jsme si pohár, medaile a krásné ceny. Lepší byli jen studenti ze SPŠ Hranice a Gymnázia Boskovice. Všem zúčastněným blahopřejeme a přejeme spoustu dalších sportovních úspěchů.
Naši školu reprezentovali: Jan Uher, Michal Nykl, Jaroslav Dvořák, Anna Pucholtová, Kateřina Králová, Ivana Kučerová a Monika Daníčková.